Parkové lavičky

Published in
Lavice17

Robustní dřevěné lavičky
 
Robustní dřevěné parkové lavičky vyrábíme standardně z borovice, za příplatek z dubu či exotických dřevin (teak, bangkirai apod.).
 
Na nohy a tvarovanou područku používáme cenné výřezy tl. 65 mm, opěráky a sedáky jsou z fošen tl. 50 mm. Svislá výplň opěráků je z tvrdého dřeva. Všechny spoje jsou čepované, sedáky jsou k bočnicím přišroubované. Každá noha má z vnitřní strany vyfrézovanou drážku šíře 30 mm pro přišroubování kotev z pásoviny. Kotvy lze zabetonovat (lavičku nelze nikdy snímat) nebo lze použít kotvy s visacím zámkem (lavičku lze odemknout). Velkou pozornost věnujeme po dohodě s odběratelem povrchové ochraně dřeva - lze dodat impregnační nátěr Katritem BAQ, nátěr lazurními či krycími barvami zn. Tikkurila, Feidal, Düfa, Luxol, Primalex jakéhokoli odstínu, nátěr fermeží či lavičku bez jakékoli povrchové úpravy. Lavičky dodáváme od jednoho kusu, fco hala Horní Stropnice, fco odběratel bez montáže i fco odběratel včetně kotvících prvků a montáže.
 
Naše lavičky najdete v Praze v zahradě Kinských, v Královské oboře Stromovka, ve Vojanových sadech a v oboře Hvězda, v parku Tereziino údolí u Nových Hradů, v Průhonickém parku, ve Stodu, Pasekách, Lukově a na mnoha jiných místech.

Stromovka Zahrada Kinských nebojte se barev

 
Cena nábytku závisí na mnoha okolnostech (viz výše) a nelze ji zobecnit do jednoduchého ceníku. Cenovou nabídku předložíme po upřesnění Vašeho požadavku.


Domů Back To Top