Chov ovcí

Ovce 01

Od roku 2000 chováme ovce plemene Merinolandschaf. V současnosti máme cca 150 matek. Soustředíme se na produkci jatečných beránků a chovných jehnic s možností vystavení průkazu původu.

Parkové lavičky

Published in
Lavice17

Robustní dřevěné lavičky
 
Robustní dřevěné parkové lavičky vyrábíme standardně z borovice, za příplatek z dubu či exotických dřevin (teak, bangkirai apod.).

Vytrvalost.EU

Published in
24. srpna večer byl v testovacím režimu spuštěn nový internetový portál vytrvalost.eu.

Pasecký distanční dostih 2010 - propozice

Published in
4PDD6

4. září 2010 se uskuteční už 5. ročník Paseckého distančního dostihu.

Zde si můžete prohlédnout propozice.

Stůl a lavice pro pohodlné povalování

Published in

Potřebujete-li si robustní venkovní stůl a k němu široké lavice či štokrle bez opěráku, jste zde správně. Stůl i lavice jsou vyrobeny z borových hranolů 80 x 80 mm, deska a sedáky z borových fošen tl. 45 mm. Šíře sedáku lavic je 60 cm, tedy vhodná nejen pro pohodlné sezení, ale i pro položení karimatky a pohodlné ležení.

Dřevěné stáje

Published in

Umíme postavit vzdušné stáje pro hlubokou podestýlku, šíře 8 m, délka v násobcích 320 – 330 cm. Trámová konstrukce (prostorové čepované rámy), tedy vysoký průjezdný profil (pro traktor s čelním nakladačem), opláštění fošnami, odvětrání mezerami ve štítovém pobití, sklon střechy 45°, krytina Onduroof, prosvětlení střechou. Stavby nenarušují krajinný ráz, vypadají jako stodoly a nikoli haly.

Syndikovat obsah

Domů Back To Top